Hudební psychologie 1

Written by Lubomír Holzer a Dan Sywala. Posted in Aktuality, Články Muzikus

134552Zdánlivě očividná témata, pohledem hudebního psychologa Lubomíra Holzera. Vážení čtenáři, v rámci našeho nového seriálu „Hudební psychologie“ bychom vám rádi nabídli pohled na zdánlivě běžná témata hudebního světa, tak trochu jinak. Chování jedinců na festivalech, hudební sentiment, personální změny v kapele nebo image bereme jako samozřejmost, ale pod drobnohledem psychologa, bývá podstata problému mnohem hlubší. V několika následujících dílech si budeme povídat s uznávaným muzikoterapeutem PaedDr. Lubomírem Holzerem.

Videa

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 1083254447990 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=1083254447990 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id lubomirholzer belongs to a username. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.