Individuální muzikoterapie

Written by Lubomír Holzer. Posted in Individuální terapie, Muzikoterapie

Využijte pro sebe jedinečnou možnost individuální muzikoterapie, která má schopnost velice účinně působit na člověka s jakoukoliv diagnózou, prokazatelně léčí, uzdravuje a působí na skutečné příčiny vašich onemocnění. Muzikoterapeut nejprve harmonizuje a energizuje celou lidskou bytost, vyladí všechny tělesné i bytostné systémy do harmonického fungování, dodá všem částem energii tím, že působí primárně na celek. V dalších fázích se zaměří na konkrétní problematiku klienta, včetně vypracování individuálního léčebného plánu, na jehož realizaci se klient také sám aktivně podílí. Osobní účast klienta na léčení je nezbytností. Už jeho vnitřní naladění a záměr se uzdravit má zásadní význam.

Videa

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 1083254447990 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=1083254447990 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id lubomirholzer belongs to a username. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.