Shamanic Orchestra

Written by Lubomír Holzer. Posted in Koncerty a vystoupení, Programy, Shamanic Orchestra

Znojemská Beseda pořádá koncert Shamanic orchestra 19. března 2010 v 19.00 hodin Štukový sál Znojemské Besedy Masarykovo nám. 22, Znojmo Vstupné: 150 Kč, děti od 3 let 50 Kč Lubomír Holzer bubny, perkuse, píšťaly, didžeridu, zpěv Vladislav Sosna bubny, perkuse, balafon, steel drum Hugo Tichý bubny, perkuse Shamanic orchestra je profesionální kapela z Prahy. Hraje etnoworld music a používá etnické a lidové nástroje z celého světa. Hráči jsou excelentí sólisté na nejrůznější bicí a perkusivní nástroje a mají dlouholeté profesionální zkušenosti ze stovek koncertů v ČR i v zahraničí, prakticky po celé Evropě a rovněž z nahrávacích, televizních i rozhlasových studií. Hudba Shamanic orchestra vzniká přímo namístě metodou volné improvizace, kdy jediné, co je dáno jsou nástroje, na které hudebníci hrají.

Videa

Error type: "Forbidden". Error message: "The request cannot be completed because you have exceeded your quota." Domain: "youtube.quota". Reason: "quotaExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id lubomirholzer belongs to a username. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Propozice k akcím