Shamanic Orchestra

Written by Lubomír Holzer. Posted in Koncerty a vystoupení, Programy, Shamanic Orchestra

Znojemská Beseda pořádá koncert Shamanic orchestra 19. března 2010 v 19.00 hodin Štukový sál Znojemské Besedy Masarykovo nám. 22, Znojmo Vstupné: 150 Kč, děti od 3 let 50 Kč Lubomír Holzer bubny, perkuse, píšťaly, didžeridu, zpěv Vladislav Sosna bubny, perkuse, balafon, steel drum Hugo Tichý bubny, perkuse Shamanic orchestra je profesionální kapela z Prahy. Hraje etnoworld music a používá etnické a lidové nástroje z celého světa. Hráči jsou excelentí sólisté na nejrůznější bicí a perkusivní nástroje a mají dlouholeté profesionální zkušenosti ze stovek koncertů v ČR i v zahraničí, prakticky po celé Evropě a rovněž z nahrávacích, televizních i rozhlasových studií. Hudba Shamanic orchestra vzniká přímo namístě metodou volné improvizace, kdy jediné, co je dáno jsou nástroje, na které hudebníci hrají.

Videa

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 1083254447990 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=1083254447990 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id lubomirholzer belongs to a username. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.